Pleťové mléko Zobrazit větší

Pleťové mléko

Nové

Tělové mléko Elicina obsahuje 50% extraktu z Helix aspersa Müller a zbylých 50% je tvořeno pečlivě vybranými zvlhčujícími látkami s jemnou vůní, která zanechá Vaši pokožku svěží po každém použití, takže se cítíte příjemně a přitažlivě.

Více informací

96 ks

1 290,00Kč

Více informací

Tělové mléko Elicina

regeneruje pokožku celého těla díky extraktu z Helix aspersa Müller. Tělové mléko Elicina obsahuje 50% extraktu z Helix aspersa Müller a zbylých 50% je tvořeno pečlivě vybranými zvlhčujícími látkami s jemnou vůní, která zanechá Vaši pokožku svěží po každém použití, takže se cítíte příjemně a přitažlivě.
    * Pomáhá zmírnit podráždění pokožky, poranění, nebo popáleniny způsobené jakýmkoliv typem epilace a depilace (laser, vosk). Také pomáhá velmi účinně bojovat proti zarůstání chloupků díky jemné exfoliaci pokožky a její následné regeneraci. A to díky přirozeným vlastnostem extraktu z Helix aspersa Müller, který pleťové mléko Elicina obsahuje.
    * Pomáhá regenerovat poškození kožní tkáně způsobené dlouhodobým vystavováním pokožky slunečnímu záření, dobře působí na hojení popálenin, drobných řezných ran, a pigmentových skvrn. Tělové mléko Elicina má široké spektrum použití je vhodné jako pleťové mléko po opalování, pokud strávíte celý den na pláži na sluníčku. Ale i v zimě kdy je pokožka na těle velmi vysušená je mléko velmi účinné. Pleťové mléko Elicina prostě využijete po celý rok.
    * Je ideální pro lidi se suchou pokožkou, díky jeho regeneračním schopnostem pokožka vypadá zářivější, a zdravě.
    * Ideální pro těhotné ženy, které chtějí, aby se zabránilo tvorbě strií během těhotenství.